... през 2022 г. са довели до тежкото положение. Министърът изрази увереност, че екипите работят системно и че необходимите стъпки за пълното възстановяване са ясно разписани.
Енергетиката Приключва - Новини
Втората година под знака на COVID 19 донесе на енергийния сектор
...... с "Готови за 55". В противен случай енергетиката ще продължи да се развива "на парче", по инерция, наследена от двойния служебен стол в енергийното министерство.

