... талона пише също euro 3,изведнъж става "еуро" 1,като стойностите му на газ анализатора са в прекрасните граници на euro 3,ноооо,не били важни!Аз да попитам,ние в кой Европейски Съюз сме точно???
... талона пише също euro 3,изведнъж става "еуро" 1,като стойностите му на газ анализатора са в прекрасните граници на euro 3,ноооо,не били важни!Аз да попитам,ние в кой Европейски Съюз сме точно???