... не е така. Единственото, което ни остава, е да се обърнем към тази книга и да разберем, че носим Бог в нас самите“, обясни Евтимова.
... не е така. Единственото, което ни остава, е да се обърнем към тази книга и да разберем, че носим Бог в нас самите“, обясни Евтимова.