... телевизия "Седем осми" им е гот, че съучастват в подобно свинщина. Как ли се прибират вечер при притеснените си близки и с какви очи ги гледат...
... телевизия "Седем осми" им е гот, че съучастват в подобно свинщина. Как ли се прибират вечер при притеснените си близки и с какви очи ги гледат...