... с минималната такава е постижение на БСП…– Ние сме за повече държава в икономиката.Позволете ми да не слушам Ивелин Михайлов, тия двамата ми бяха достатъчни.
... с минималната такава е постижение на БСП…– Ние сме за повече държава в икономиката.Позволете ми да не слушам Ивелин Михайлов, тия двамата ми бяха достатъчни.