... до юмрук зад емблемата! 18:30 - всички на Лаута! Само Локо!", гласи съобщението. Крушарски: Няма да гледам дербито, защото знам какво ще стане Коментира мача тази вечр
... до юмрук зад емблемата! 18:30 - всички на Лаута! Само Локо!", гласи съобщението. Крушарски: Няма да гледам дербито, защото знам какво ще стане Коментира мача тази вечр