... коментира, че няма причина цената на хляба да скочи, но отбеляза, че все пак пшеницата е борсова стока, и може да има срив или покачване.
Джоба Хлябът - Новини
Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук Знаем че
...... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук Знаем че
...... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Хлябът в Пловдив поскъпва от понеделник Почти всички видове на
...... нас вече влиза пшеница от новата реколта. Тя е много добра като добиви, но зърнопроизводителите също са ударени от високи цени на торове и препарати.
Очаква ли ни шоково поскъпване на основни хранителни продукти Според последните
...... думите ѝ увеличеният износ на пшеница ще повлияе върху цената на хляба.Според Димитър Зоров от Асоциацията на млекопреработвателите драстичен скок на цените не се очаква.





