... маските и палките, с които любезно посрещаха протестиращите младежи през 2020 г? Къде е Делта гард? И защо трябва да плащаме за такова престъпно безхаберие?"
... маските и палките, с които любезно посрещаха протестиращите младежи през 2020 г? Къде е Делта гард? И защо трябва да плащаме за такова престъпно безхаберие?"