... П.С. Хубаво би било всички, които го подкрепят като месия, да се групират зад гърба му и да се пенсионирате заедно. Би било направо чудесно!
... П.С. Хубаво би било всички, които го подкрепят като месия, да се групират зад гърба му и да се пенсионирате заедно. Би било направо чудесно!