... „Повечето хора не загиват от самия огън, а от дима. Ако алармата се задейства навреме, човек може да излезе и да се спаси", обясни тя.
... „Повечето хора не загиват от самия огън, а от дима. Ако алармата се задейства навреме, човек може да излезе и да се спаси", обясни тя.