... ако е в тежко състояние и не дай си боже има пневмония, дихателна, задължително ги приемаме", обясни главният лекар д-р Александър Величков. Последвайте канала на
... ако е в тежко състояние и не дай си боже има пневмония, дихателна, задължително ги приемаме", обясни главният лекар д-р Александър Величков. Последвайте канала на