... пак заради посредниците. Защо Промяната не стартираха търг, след като знаят, че ни изтичаше договора с „Газпром“?“, чуди се Делян Добрев. Последвайте Епицентър.БГ вече и в !
... пак заради посредниците. Защо Промяната не стартираха търг, след като знаят, че ни изтичаше договора с „Газпром“?“, чуди се Делян Добрев. Последвайте Епицентър.БГ вече и в !