... че играх за Барселона. При други обстоятелства може би нещата щяха да са различни. Беше трудно, но и прекрасно изживяване. Изобщо не съжалявам", каза той.
... че играх за Барселона. При други обстоятелства може би нещата щяха да са различни. Беше трудно, но и прекрасно изживяване. Изобщо не съжалявам", каза той.