... гости, посочват от общинския пресцентър.Павилионът "Гъбката" бе един от символите на Бургас, който бе поставен на входа на Морската градина преди повече от 50 години.
Гъбката Историята - Новини
TD След издадена заповед за премахване на незаконен обект Община Бургас
...... от незаконно строителство и безстопанствено ползване и да гарантира, че емблематични зони като Морската градина се развиват в интерес на всички нейни жители и гости.
Собственикът Ралф Сабаг е загубил търга провел се вчера Емблемата
...... че интерес към мястото има друг търговец, който е добре познато име в Бургас. Гъбката действително е неподдържана от години и е в окаяно състояние



