... DONNY SOSA. В него се пее:„Като влезна искам тишина,Тази дето я сънуваш ми е бившата.Дълго време чаках, вече съм във висшата,Играя за победа – Гришата!”
... DONNY SOSA. В него се пее:„Като влезна искам тишина,Тази дето я сънуваш ми е бившата.Дълго време чаках, вече съм във висшата,Играя за победа – Гришата!”