... трус. "Аз не получих, но го усетих и то доста яко. Не знам защо е тази система след като не пращат известия!", питат се потребителите.
Градове Усетиха - Новини
Силното земетресение от 5 1 по Рихтер регистрирано в събота 15
...... около четири минути""Бързо, незначително разклащане. Не повече от секунда и половина. Нищо страшно. Просто ми стана любопитно""Леко, но разклати, живея в източната част на София"

