... да има много сериозни глоби за стопани, които изоставят кучето си на Витоша. Вече на всяка улица имаме по 20 камери, които следят нашето движение..."
... да има много сериозни глоби за стопани, които изоставят кучето си на Витоша. Вече на всяка улица имаме по 20 камери, които следят нашето движение..."