... за Бога и никога да не Го забравяме! Да бъдем готови да жертваме всичко за Христос, „Който даде Себе Си за нас“ (Тит 2:14). Амин
... за Бога и никога да не Го забравяме! Да бъдем готови да жертваме всичко за Христос, „Който даде Себе Си за нас“ (Тит 2:14). Амин