... рамките на Столична община не трябва да се заплаща винетка. След проведените тогава разговори табелите бяха премахнати. Смятахме до вчера, че този въпрос е решен.
... рамките на Столична община не трябва да се заплаща винетка. След проведените тогава разговори табелите бяха премахнати. Смятахме до вчера, че този въпрос е решен.