Връзка Обстановката - Новини

Министерството на околната среда и водите МОСВ продължава да следи

Министерството на околната среда и водите МОСВ продължава да следи

...

... среда и водите (МОСВ) продължава да следи обстановката в страната и при необходимост ще реагира своевременно в координация с всички компетентни институции, съобщиха от министерството.


Министерският съвет на Република България одобри предоставянето на финансови средства

Министерският съвет на Република България одобри предоставянето на финансови средства

...

... с Министерството на туризма и други компетентни институции, предприе действия по организацията и осъществяването на евакуационни полети за извеждане на български граждани от засегнатите райони.




По инициатива на Министерството на туризма бе организирана работна среща

По инициатива на Министерството на туризма бе организирана работна среща

...

... Бетова. Туристическият бранш бе представен от „Обединение Бъдеще за Туризма", Асоциация на българските туроператори и туристически агенти, Сдружение Туризъм, както и фирми, осъществяващи изходящ туризъм.


По инициатива на Министерството на туризма бе организирана работна среща

По инициатива на Министерството на туризма бе организирана работна среща

...

... Бетова. Туристическият бранш бе представен от "Обединение Бъдеще за Туризма“, Асоциация на българските туроператори и туристически агенти, Сдружение Туризъм, както и фирми, осъществяващи изходящ туризъм.




256 сигнала за паднали дървета клони огради ламарини билбордове са

256 сигнала за паднали дървета клони огради ламарини билбордове са

...

... отстраняване на паднали клони на тротоари, улици и площади.Към момента градският транспорт изпълнява обичайните си маршрути. Районите администрации трябва да следят ситуацията на съответната територия.



Днес се проведе заседание на Областния щаб за противодействие на

Днес се проведе заседание на Областния щаб за противодействие на

...

... група към Областния щаб за противодействие на разпространението на COVID – 19, която ще заседава един път седмично под председателството на заместник-областният управител Андриян Петров.