... ще бъдат вписани в каквото и да е споразумение. Но според мен споразумение трябва да има“.За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте !
... ще бъдат вписани в каквото и да е споразумение. Но според мен споразумение трябва да има“.За още интересни новини, интервюта, анализи и коментари харесайте !