... се опитваме днес да бъдем по-изправени и смели, отколкото сме били вчера.Честит празник на героите - в бойния строй, на улицата и вътре в нас!
... се опитваме днес да бъдем по-изправени и смели, отколкото сме били вчера.Честит празник на героите - в бойния строй, на улицата и вътре в нас!