... на въглехидратите.Вярно ли е, че с обикновените банани, каквито ни продават, си хранят животните в страните – производители? Не, много по-скъпо е от фуража там....
... на въглехидратите.Вярно ли е, че с обикновените банани, каквито ни продават, си хранят животните в страните – производители? Не, много по-скъпо е от фуража там....