... е всички да си вършат работата, а не да се стоварва всичко върху една институция. "Бежански центрове нямат място в градовете”, уточни бившият силов министър.
... е всички да си вършат работата, а не да се стоварва всичко върху една институция. "Бежански центрове нямат място в градовете”, уточни бившият силов министър.