... във вилата Ви.Дойде и моят ред да Ви кажа нещо, което Вие сам ми казахте: никога не е късно човек да стане за резил.Поздрави,Румян Пеловски
... във вилата Ви.Дойде и моят ред да Ви кажа нещо, което Вие сам ми казахте: никога не е късно човек да стане за резил.Поздрави,Румян Пеловски