... имаме и Конгресно бюро, нали се сещате… И за да е иронията пълна, българският слоган към света е: "ОТКРИЙ И СПОДЕЛИ". Е, Париж, честито домакинство!
... имаме и Конгресно бюро, нали се сещате… И за да е иронията пълна, българският слоган към света е: "ОТКРИЙ И СПОДЕЛИ". Е, Париж, честито домакинство!