... пред вестник Aftonbladet, добавяйки: "Разбира се, не сме щастливи." Той уточни, че все още не е разговарял с клиента си, за да обсъдят евентуално обжалване.
Боклука Швеция - Новини
Бизнесдама която се самопровъзгласила за Кралицата на боклука е изправена
...... поискал обезщетение в размер на 125 млн. крони, тъй като е похарчил много повече от тази сума само за отстраняване на отпадъците. Продължи да четеш
Компанията на Бела Нилсон NMT Think Pink е обвинена в
...... Pink е обвинен в извършване на най-лошото екологично престъпление в Швеция, откакто компанията BT Kemi зарови варели с отрова в Южна Швеция през 70-те години.
Хората произвеждат шокиращо количество боклук и всички знаем че това
...... отпадъците, които произвеждаме, но това е доста трудно. Швеция изглежда е намерила по-лесно и доста ефективно решение на проблема. Дали и други ще я последват?




