... селяк би паркирал така. Ти малоумен селяк ли си, че го оправдаваш?", написа обаче мъж под коментара му. Други също се включиха с този аргумент.
Блесна Паркирането - Новини
Безпардонното паркиране на най различни атомобили във Видин изглежда няма намерение
...... да се надяват, че кметът на "Перлата на Северозапада" ще се събуди от дълбокия сън, който отдавна спинка, и ще започне да върши задълженията си.


