... на НИГГГ-БАН, съобщава „Стандарт“. Трусът е бил с магнитут 2,0 по Рихтер. Епицентърът е бил близо до Разлог, на дълбочина 14 километра.Няма данни за щети.
... на НИГГГ-БАН, съобщава „Стандарт“. Трусът е бил с магнитут 2,0 по Рихтер. Епицентърът е бил близо до Разлог, на дълбочина 14 километра.Няма данни за щети.