... ме няма 5 месеца вкъщи заради единия маркетинг. Или пък Борисов, за да им се оплаче за 12-часовото си задържане. Нищо, де. Маркетинг да има.“
... ме няма 5 месеца вкъщи заради единия маркетинг. Или пък Борисов, за да им се оплаче за 12-часовото си задържане. Нищо, де. Маркетинг да има.“