... другото се представя като един добронамерен човек, диалогичен. Ние много добре си спомняме как управляваше той. Той отстъпваше всеки път, когато трима души излязат на площада".
Бил Карали - Новини
Аз с Путин винаги съм бил в много добри отношения
...... седмици след изказването на Борисов. "Реакция трябва да има на подходящото ниво, не мисля, че на българския министър отива да отговаря на говорител", каза Захариева.


