... и е явно недоволен от съдебната система. Бай Васко е в "Магнитски", но в "Магнитски" за добри, не "Магнитски" като за лошите. Той е друг.
Бай Васко - Новини
От Фейсбук профила на Стефан ТашевСкромният пенсионер Бай Васко Божков Черепа
...... А и е явно недоволен от съдебната система.Бай Васко е в "Магнитски", но в "Магнитски" за добри, не "Магнитски" като за лошите. Той е друг. FaceBookTwitterPinterest
Управлява ни Бай Мачо Това заяви емблемата на седесерските митинги
...... но те вземат най-малко гласове, каза Кръпката. И призова всички да гласуват. Защото по думите му Бай Ганьо е „цвете в сравнение със сегашните мачовци”.


