... би, според мен и в живота, доброто, или каквото и да означава това, или който както си го дефинира, винаги побеждава."Вижте целия разговор във видеото
... би, според мен и в живота, доброто, или каквото и да означава това, или който както си го дефинира, винаги побеждава."Вижте целия разговор във видеото