... възмущение в социалните мрежи. "Не знам как ще продължим да градим стадиони. За кого ги строим?", написа и кметът Костадин Димитров. Още - на стр. 14
... възмущение в социалните мрежи. "Не знам как ще продължим да градим стадиони. За кого ги строим?", написа и кметът Костадин Димитров. Още - на стр. 14