Това Нямахме - Новини


В България нямахме дебат за това добре ли е или

В България нямахме дебат за това добре ли е или

...

... лошо. Президентът на републиката е политик освен всичко друго и доколкото свършва неговия мандат, той вероятно се позиционира с оглед на нещо бъдещо, добави той.



Бившият шеф на Мосад заяви пред CNN че не сме

Бившият шеф на Мосад заяви пред CNN че не сме

...

... "вероятно" е успял да извърши "пробна тренировка", без да позволи на израелските сили да разкрият плановете му."Не сме имали представа какво се случва", каза той./БГНЕС