... е второ влизане в болница на 81-годишния Вартоломей, откакто пристигна на посещение в САЩ. На 24 октомври той прекара една нощ в болница във Вашингтон.
Стент Йорк - Новини
На Вселенският патриарх Вартоломей бе поставен стент в Ню Йорк
...... На Вселенският патриарх Вартоломей бе поставен стент в Ню Йорк след като се почувствал зле по време на визитата му в САЩ, предаде Франс прес.
Вселенският патриарх Вартоломей претърпя хирургическа интервенция по поставяне на стент
...... САЩ, патриарх Вартоломей пренощува във вашингтонска болница. На следващия ден обаче той се почувства по-добре и се срещна с президента Джо Байдън в Белия дом.
Вселенският патриарх Вартоломей беше подложен на процедура по поставяне на
...... се почувствал зле след дългия полет. На 25 октомври, часове след като беше изписан от болницата, се срещна с президента Джо Байдън в Белия дом.




