... задържим това ниво", допълни Неделев. Тръгнал си от Ботев: С нас разговаря Неделев, а после ни хвърлиха на боклука "Имах какво да дам на клуба"
... задържим това ниво", допълни Неделев. Тръгнал си от Ботев: С нас разговаря Неделев, а после ни хвърлиха на боклука "Имах какво да дам на клуба"