... ме е гнус. НЕ МОЖЕ да е такава мръсотия, така е повече от достатъчно време някой, да забележи! Срамота!!!", пише гражданин в "Забелязано във Варна".
... ме е гнус. НЕ МОЖЕ да е такава мръсотия, така е повече от достатъчно време някой, да забележи! Срамота!!!", пише гражданин в "Забелязано във Варна".