Като Обидите - Новини


Лесно е да си груб и да зашлевиш някого с

Лесно е да си груб и да зашлевиш някого с

...

... Това просто е невъзможно!35. Питате ме как съм? Не толкова добре, колкото бих искал, но и не толкова зле, колкото на вас ви се иска.Инфо: magnifisonz.com