... година имало двуполюсен модел от БСП и ОДС. След това се появили нови партии, а "Атака" бил първообразът на десни популистки партии като "Възраждане". Инфо: бтв
... година имало двуполюсен модел от БСП и ОДС. След това се появили нови партии, а "Атака" бил първообразът на десни популистки партии като "Възраждане". Инфо: бтв