... /въпреки че не обичам лозунгите/… Не че някой ще ме чуе… Но ако ние, ако всеки, ако всички ние го поискаме?...Изкуших се да го кажа…
... /въпреки че не обичам лозунгите/… Не че някой ще ме чуе… Но ако ние, ако всеки, ако всички ние го поискаме?...Изкуших се да го кажа…