... а да остана такава каквато съм. По-добре да ме мразят за това, което съм, а не затова, което не съм“, поставя финал на разговора Ебру.
... а да остана такава каквато съм. По-добре да ме мразят за това, което съм, а не затова, което не съм“, поставя финал на разговора Ебру.