... никой да ми подражава. Аз го правя за себе си, защото като видя хората, че са щастливи това ме кара и аз да съм щастлив."
Ден Ватман - Новини
Катастрофи засичания и разсеяни пешеходци са само част от препятствията
...... трамваят няма щети и кой откъде е“, коментира ватманът. За месец и половина с видеорегистратор, ватмънът казва, че вече има богата колекция от видеа.
Бонбони и бисквити в трамвая така ватманът Павел Дурец
...... е да си с усмивка на лице. Един живот живеем", е философията на ватмана, който вече седма година празнува по този начин.Вижте още във видеото.
Бонбони и бисквити в трамвая така ватманът Павел Дурец
...... е да си с усмивка на лице. Един живот живеем", е философията на ватмана, който вече седма година празнува по този начин.Вижте още във видеото.
Бонбони и бисквити в трамвая така ватманът Павел Дурец
...... е да си с усмивка на лице. Един живот живеем", е философията на ватмана, който вече седма година празнува по този начин.Вижте още във видеото.
Бонбони и бисквити в трамвая така ватманът Павел Дурец
...... е да си с усмивка на лице. Един живот живеем", е философията на ватмана, който вече седма година празнува по този начин.Вижте още във видеото.






