... който е спукал и двете си гуми.“„Взимайте гумите и джантите и в общината или фирмата, която се занимава с пътната настилка, те да поемат разноските.“
Гуми Дебнат - Новини
Огромни дупки пукат гумите на шофьори на междуградски път в
...... имаше насрещно движение. Едва овладях колата”, обясни потърпевшият Георги Гюров. Местните власти обясниха, че са изпратили няколко докладни до Агенция „Пътна инфраструктура”, отговор обаче няма.


