... и най-малкия дим от нея, при какъвто и режим на каране, ще го черпя една бира. Тоя сигурно кара на стари джапанки“, коментират в мрежата.
... и най-малкия дим от нея, при какъвто и режим на каране, ще го черпя една бира. Тоя сигурно кара на стари джапанки“, коментират в мрежата.