... страна на острието на ГЕРБ, заслужило си многозначителния прякор Дидо Фактурата.Насладете се сами на уникалния връх на гъзолизаческото слабоумие, защото вероятно скоро ще бъде свален:
Бях Възпяха - Новини
Искам да ме помниш като оня пич дето ти
...... изпълнителите са D3MO и Donny Sosa. В хвалебствената песен още можем да чум: "Дълго време чаках, вече съм във висшата, играя за победа – Гришата“.
Нов потенциален хит се разпространява в социалните мрежи от вчера
...... DONNY SOSA. В него се пее:„Като влезна искам тишина,Тази дето я сънуваш ми е бившата.Дълго време чаках, вече съм във висшата,Играя за победа – Гришата!”



