... комарите. В момента сградите са като акумулиращи печки, защото са страшно нагряти. Така че нощем е добре да се охлаждаме по някакъв начин, коментира Василковски.
... комарите. В момента сградите са като акумулиращи печки, защото са страшно нагряти. Така че нощем е добре да се охлаждаме по някакъв начин, коментира Василковски.