Звездата от Само глупаци и коне Майкъл Джейстън почина на

...
Звездата от Само глупаци и коне Майкъл Джейстън почина на
Коментари Харесай

Звездата от Само глупаци и коне Майкъл Джейстън почина след кратко боледуване

Звездата от " Само простаци и коне " Майкъл Джейстън умря на 88 години след " малко боледуване ".

Той изигра Долината в всичките четиринадесет епизода на Доктор Кой. В умозаключение беше разкрито, че Valeyard е демонстрация на тъмната страна на Доктора. Той също се появи в EastEnders, Coronation Street, Emmerdale и други

Агентът на артиста заяви новината от името на фамилията му. M&M Famous Faces сподели: „ С огромна горест бях помолен от фамилията му да споделя новината, че Майкъл Джейстън умря тази заран след малко боледуване. Тези, които са познавали Майкъл, ще знаят, че той беше цялостен с обич, смее се и благополучие. Той обожаваше да се среща с почитателите си по целия свят.

„ Неговото семейство и другари биха оценили уединението в този миг. “ Майкъл е прочут с това, че играе бащата на Рейчъл Търнър в епизода на ситкома на BBC, където Дерек Едуард „ Дел Бой “ Тротър и Родни Тротър получават огромния си триумф на търг.

Освен че е Джеймс в Only Fools And Horses, Джейстън с...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР