Майкъл Флетли „никога не е приемал“ идеята, че ракът му може да е фатален
Звездата от Ривърдънс Майкъл Флетли сподели, че „ в никакъв случай не е приемал “ концепцията, че ракът му може да е съдбовен.
Чикагският- роденият ирландски танцьор беше диагностициран с „ нападателна “ форма на рак през 2023 година и в този момент е в ремисия след лекуване.
Флетли изгря до звезда след седемминутно осъществяване на състезанието за ария на Евровизия през 1994 година, което беше се разшири, с цел да се трансформира в сполучливото театрално шоу Riverdance и продължи да основава Lord Of The Dance, което имаше рекордни 21 дати на стадион Wembley.
Говорейки за Good Morning Britain на ITV, той сподели на водещите, че се „ усеща сносно “, до момента в който се приготвя да вземе нова версия на шоуто Lord Of The Dance на турне в Обединеното кралство.
The 65-годишният сподели: „ Мисля, че за всеки, който се окаже в тази позиция, най-важното нещо е позитивната психическа настройка.
„ Просто бъдете положителни. Никога не съм допускал опцията това да е съдбовно по някакъв метод.
„ Винаги съм се фокусирал...
Прочетете целия текст »




