Звездата от филма „В ритъма на танца“ и бивша съпруга

...
Звездата от филма „В ритъма на танца“ и бивша съпруга
Коментари Харесай

Бившата на Чанинг Тейтъм остана без дрехи

Звездата от кино лентата „ В ритъма на танца “ и някогашна брачна половинка на артиста Чанинг Тейтъм – Джена Дюън, събра погледите в обществените мрежи, написа " Монитор ".

Тя качи няколко фотоси, на които е изцяло гола. Целта ѝ обаче, не е да разпалва пристрастеностите, а да промотира приемането на себе си.

„ Натиснете тук за обич към себе си “, написа актрисата под фотосите, на които се намира в във вана с вода и се къпе. На първия кадър я виждаме в лице, до момента в който обгръща тялото си с ръце, а на втория Дюън е в тил и фотографията разкрива една от татуировките ѝ, изобразяваща англелски крила.

Припомняме, че през февруари актрисата подари живот на сина си Калум Мишел, плод на любовта ѝ със Стив Кази. Дюън е майка и на 8-годишната Евърли Тейтъм, която възпитава с някогашния си брачен партньор Чанинг Тейтъм. Двамата имаха 10-годишна връзка, която завърши през 2019-а.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР